FunCakes Deco Melts Sneeuw Wit 250g
Wit
Op voorraad
- Voor 13:00 besteld, morgen in huis
- Gratis verzending vanaf 75,00
- Broodmixen duurzaam verpakt
Deco melts wit
Ontdek eindeloze decoratiemogelijkheden met de FunCakes Deco Melts. Deze veelzijdige smeltdecoratie is geliefd bij zowel beginnende als ervaren thuisbakkers. Smelt, giet en vorm ze in elke gewenste vorm voor het maken van dripcakes, cakepops, snoepjes of cupcakeversiering. De Deco Melts zijn verkrijgbaar in veel verschillende kleuren en hebben een heerlijke romige, zoete smaak. Smelten ze te snelDeco melts wit
Ontdek eindeloze decoratiemogelijkheden met de FunCakes Deco Melts. Deze veelzijdige smeltdecoratie is geliefd bij zowel beginnende als ervaren thuisbakkers. Smelt, giet en vorm ze in elke gewenste vorm voor het maken van dripcakes, cakepops, snoepjes of cupcakeversiering. De Deco Melts zijn verkrijgbaar in veel verschillende kleuren en hebben een heerlijke romige, zoete smaak. Smelten ze te snel of worden ze hard tijdens het decoreren? Geen probleem, gewoon opnieuw smelten en verder genieten! Om de intens witte kleur te verkrijgen, is de samenstelling van dit product anders dan die van de andere kleuren Deco Melts. Dit resulteert in een iets dikker product bij het smelten. Voeg een druppeltje plantaardige olie toe om, indien gewenst, de Deco Melts vloeibaarder te maken.- Dip, drip, drizzle en decoreer met de FunCakes Deco Melts.
- Smelt kort in de magnetron of au bain-marie en giet in elke gewenste vorm.
- Perfect voor candy, lollies, drips, cupcakes of koekjes.
Doe de Deco Melts in een magnetronbestendige kom en smelt ze 15 tot 20 seconden op 500 W in de magnetron. Roer goed door en verwarm opnieuw 15 tot 20 seconden op 500 W. Blijf tussendoor steeds goed roeren en herhaal dit proces tot de Deco Melts bijna volledig gesmolten zijn, waarbij nog kleine stukjes zichtbaar mogen zijn. Deze laatste stukjes roer je weg in de warme massa.
Je kunt de Deco Melts ook au bain marie smelten en blijft ook dan goed roeren tot ze bijna volledig gesmolten zijn, waarna je stopt met verwarmen. Verwerk de gesmolten Deco Melts naar wens door bijvoorbeeld decoraties te spuiten op een met bakpapier beklede bakplaat, een driptaart te maken of koekjes te dippen. Laat het geheel vervolgens 10 tot 15 minuten uitharden in de koelkast.
- Suiker, gehydrogeneerd plantaardig vet (palmpit), emulgator: E492, E472c, melkpoeder (mager), aroma. Voor allergenen, zie de vetgedrukte ingrediënten. Kan bevatten: noten.